0850 303 79 53
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

ahrefs Site Analizi Nasıl Yapılır ?

25 Haziran 2018
ahrefs Site Analizi Nasıl Yapılır ?

Aradığınız rakip analiz aracı

Ahrefs’in Site Analizi 3 güçlü SEO aracını tek bir arayüzde birleştiriyor:

  • Organik trafik araştırması – Rakiplerinizin hangi anahtar kelimelerin sıralamasını yaptırdığını ve aramada hangi sayfaların en çok trafiği getirdiğini görün.
  • Banklink denetleyicisi – Hangi web sitesinin rakiplerinize bağlandığını görün ve backlink profillerinin kalitesini ölçün.
  • Ücretli trafik araştırması – Rakiplerinizin ücretli arama reklamı yapıp yapmadığını ve ücretli trafik kaynaklarını öğrenin.

Organik Trafik Araştırması

Rakiplerinizin hangi anahtar kelimelerde listelendiğini ve ne kadar trafiğe sahip olduğunu görmek ister misiniz?

Web sitelerini Site Gezgini’ne girin ve raporların “Organik arama” bölümünü tarayın.

Ahrefs, yalnızca ABD’de 130 Milyon anahtar kelime (+ 100’den fazla başka ülkede) üzerinde izleme yapıyor ve bu nedenle, web sitelerinin organik arama trafiğini oldukça doğru bir şekilde gösterebilecek kadar kapasitemiz var.

Bağlantı Araştırma

Belirli bir web sitesinin bağlantı profilini dikkatle incelemek mi istiyorsun?

Sadece Site Gezgini’ne koyun ve raporların “Backlink profili” bölümüne gidin

Ahrefs, endüstrideki en hızlı bağlantı tarayıcısına sahiptir ve dünyanın en büyük canlı bağlantı dizinine(15 trilyonun üzerinde bağlantı) sahip olmak ile övünmektedir ve bu Site Analiz aracını en iyi araştırma aracı yapar.

Ücretli anahtar kelimeleri araştır

Rakiplerinizin herhangi bir aratma reklamı alıp almadığını ve hangi anahtar kelimeler için teklif verdiklerini bilmek ister misiniz? Ayrıntıların tümünü almak için raporların “Ücretli Arama” bölümüne gidin.

Sayfaları araştır

Raporların “Sayfalar” denen bu bölümü, hedefteki bir web sitesinde hangi sayfaların en çok backlink’e ve sosyal paylaşıma sahip olduğunu hızlıca öğrenmenize olanak tanır.

Giden bağlantıları araştır

“Giden Bağlantılar” bölümü, bir hedef web sitesinin bağlantı örüntüleri hakkında fikir verecektir: en çok hangi web sitelerine bağlandıkları, hangi çapaları kullandıkları ve giden bağlantılarının herhangi birinin bozulup bozulmadığı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?