0850 303 79 53
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

YouTube Reklamları İle Yeni Müşteriler Kazanın

Türkiye’de internet hızının artması ile birlikte video içerikler eskisinden daha hızlı tüketiliyor. Google’ın YouTube üzerine yaptığı araştırmaya göre kullanıcılar prime time saatlerinde herhangi bir kablo TV şebekesinden daha çok kullanıcıya erişiyor. Tek seferde birden fazla cihaz kullanımıyla dikkat çeken bu kullanıcılara YouTube reklamları aracılığıyla ulaşarak hızlı geri dönüşler sağlayabilirsiniz.

Hedef kitlenizle benzersiz bir bağ kurmanıza yardımcı olan video reklamlar ile web sitenize daha çok kullanıcı çeker, marka farkındalığı oluşturur, satışlarınızı artırırsınız.

Doğru Müşterilere Doğru Zamanda Ulaşın

YouTube reklamları aracılığıyla;

  • Ulaşmak istediğiniz hedef kitleyi yaş, cinsiyet, gelir gibi demografik gruplara ayırabilirsiniz.
  • Mevcut kitle kategorileri arasından seçim yaparak belirli konularla ilgilenen kullanıcılara ulaşabilir, hedef kitleniz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
  • İletmek istediğiniz mesajı doğru zamanda, doğru kişilere iletebilirsiniz.

Sadece Video Reklamınız İzlendiğinde Para Verin

Sadece izleyiciler reklamınızı izlemeyi seçtiğinde ödeme yapın. Video reklamlar kullanıcı tarafından atlandığında veya videonun %90’lık kısmı izlenmediğinde ücrete tabi tutulmaz. Böylece işletmenize ilgi duymayan hedef kitleye reklamınızı göstererek para kaybetmez, akıllı fiyatlandırma ile tıklama maliyetleriniz minimuma indirirsiniz.

Uzman ekibimiz “YouTube Reklamlarını Neden Kullanmalıyım?” sorunuzu yanıtlamaktan ve size bilgi vermekten mutluluk duyacaktır.

Reklamlarınızı Çeşitli Cihazlarda Yayınlayın

Video reklamlar, hareket halindeki müşterilerinizin akıllı telefonlarına, tabletlerine ve bilgisayarlarına kolayca ulaşabilir. YouTube’daki tüm video görüntülemelerin %25’i mobil cihazlar üzerinden gerçekleşmektedir.

Performansınızı İnceleyin

YouTube’un ücretsiz Analytics aracıyla reklamlarınızı kimin izlediğini, bu izleyicilerin reklamlarınızla nasıl etkileşime geçtiğini öğrenebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?