0850 303 79 53
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Tatoğlubilişim Hakkında

Tatoğlubilişim, Murat TATOĞLU tarafından kurulan ve kısa zamanda SEO ve internet pazarlama alanında liderliğe aday gösterilen bir şirkettir. Web tasarım ve e-Ticaret sektöründe uzmanlık ile devam eden Tatoğlubilişim  e-ticaret konusunda son derece başarılı stratejiler izleyerek kısa zaman içerisinde bir çek sektöre e-ticaret danışmanlığı yaparak Türkiyenin en büyük yazılımları olan ideasoft ve t-soft eğitim seminerlerinde konuşmacı olarak katılımlar sağlamaktadır.

Bu süreç içerisinde ülkemizin en büyük Seo firması olan Seohocasi & webtures firmasında Seo uzmanı olarak yetkilendirilerek  kendi firmamız da Seo , e-ticaret uzmanı ve Google adwords ( reklam ) uzmanı olarak  çalışma süreçlerimizi devam ettiriyoruz.

Vizyonumuz internet üzerinden alışveriş yapanların ve e-ticaret sitelerinin sayısının her geçen gün arttığı ülkemizde, en az maliyetle doğrudan hedef kitlesine ulaşmak isteyen markalara Avrupa standartlarında ve en etkili SEO ve internet pazarlama hizmetleri sunarak Türkiye ekonomisine artı değer sağlamaktır.

Neden Tercih Etmelisiniz?

Tatoğlubilişim, Google adwords ,Seo optimizasyon ve e-ticaret yazılım eğitimleri ve deneyimleri olan, alanında uzmanlaşmış uluslararası odaklı ekibi ile, müşterileri için en son Seo & e-ticaret & Google adwords gelişmelerini ve standartlarını takip eder ve en yüksek kalitede profesyonel hizmeti sunar.

Müşterilerimizin web sitesini sıfırdan kurarak ya da daha önce oluşturulan web sitesinde geliştirmeler yaparak, pazarlama, iyileştirme çalışmalarını  takibimizle kontrollerimize alıyoruz.Tatoğlubilişim ile irtibata geçildiği andan itibaren müşteri odaklı Arz / talep ihtiyaçlarına göre tüm ihtiyaçları yerine getiriyoruz., Website SEO Altyapı Hizmetlerini (İÇ SEO/Uyumluluk), Backlink Paketlerini, Blog Yönetimini, İtibar Yönetimini, Google Hizmetlerini tamamiyle karşılıyor. e-Ticaret girişimleriniz için sıfırdan satış noktasına kadar danışmanlık işlemlerinizi sağlıyoruz.

Misyonumuz

  • %100 memnuniyet hedefi.
  • Taleplerinizi en kısa sürede çözümlemek.
  • Uygun fiyat politikasıyla hizmet sağlamak.
  • Tek seferlik değil , devamlı tercih edilebilir olmak.

Vizyonumuz

2011 yılından günümüze kadar hizmet sağladığımız İnternet hizmetlerinde müşterilerimiz için her zaman en uygun fiyatlar ile %100 memnuniyet hedefi oluşturarak en kısa sürede teslim ediyoruz. e-Ticaret çalışmaları yaptığımız kurumsal müşterilerimiz için hem proje odaklı hemde danışmanlık hedefleriyle doğru kitleyi hedef alarak yüksek kazançlar elde etmek için çalışmalarımıza yön veriyoruz.Tercih & Hedef orantılı olarak en uygun fiyatlar ile çalışmalarımızı fiyatlandırmaktayız.

Firma Tarihçesi

2011 yılında MURAT TATOĞLU tarafından kurulan TATOĞLU BİLİŞİM kurulduğu andan itibaren müşteri pörtföyünü geliştirerek her geçen gün büyümeye devam etmiştir.İlerleyen süreçlerde freelancer olarak bünyesine kattığı ekip arkadaşlarıyla Google adwords uzmanlığı ,e-Ticaret yönetim ve danışmanlıkları , Grafik tasarımları ve SEO çalışmaları hizmetlerini sürdürmüştür.2017 yılında kurumsal kimliğini kazanarak faturalı hizmet devamlılığını sağlamıştır.

Hangi bölgede bulunuyorsunuz , Yüz yüze görüşme yapabiliyor muyuz?
Kocaeli gebze bölgesin de müşterilerimiz ile toplantılar düzenleyerek arz/talep ihtiyaçlarına göre ortak karar alarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.Bir çok Firmada e-Ticaret danışmanlığımız aktif olarak devam etmektedir.Taleplerinizi sonuçlandırmak için Kocaeli & İstanbul bölgesinde ki adreslerinizi ziyaret ederek görüşmelerimizi sürdürebiliriz.
Müşteriniz ile Aynı Sektörde Çalışmalar Yapıyor musunuz?
Müşterimizin sahip olduğu tema tasarımını bire bir olarak talep edemezsiniz.Sektör bazlı olarak çalıştığımız müşteriyle aynı kelimelerde Seo çalışmaları maalesef yapılmamaktadır.Talepleriniz doğrultusunda sizler için uygun olan farklı anahtar kelimeleri önerilerek çalışmalarımız devam ettirilir.

Sorularınıza cevap olabilmemiz için tek yapmanız gereken iletişime geçmek.Proje bazlı çalışmalarımız taleplerinize göre farklı tutarlarda ücretlendirilecektir.