0850 303 79 53
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Seo Çalışmaları

Anasayfa » Seo Çalışmaları

SEO, arama motoru optimizasyonu olarak tanımlanan bir uygulama. Web siteniz için doğal trafik oluşturmak ve bunu sürekli kılmak için geliştirilen strateji ve taktikleri içeriyor. Sanal dünyada tutunabilmek ve bilinir hale gelmek isteyenler için öncelik SEO oluyor.

Müşteriler herhangi bir ürünü ya da hizmeti, hatta akıllarına takılan bir soruyu aradıklarında Google ilgili sayfaları gösterir. Ancak içerik açısından tatmin edici olanlar ve SEO uygulamalarına sahip siteler ilk sıralarda yer alır. İnternet kullanıcılarının sattığınız ürün veya hizmetin adını bir arama motorunda arattığında çıkan doğal sonuçlarda yer almanız önemlidir. Firmanızın adının duyulması ve güven kazanması için SEO uygulamaları ile arama motorlarında ilk sayfayı hedeflemeniz gerekir.

Neden SEO – Google’da İlk Sıraya Yükselin!

Arama motoru optimizasyonunda amaç hedeflenen arama kelimelerinde doğal yani organik sonuçlarda bir veya ikinci sayfada yer alabilmektir. Bu durumu sağlamak her web sitesi sahibinin amacıdır. SEO ajansları sizin yerinize bu işi yaparak sitenizi hem geliştiriyor hem de para kazanmanızı sağlıyor.

Günümüzde internet kullanıcılarının %70’i doğrudan bilgi araması yapıyor ve %80’i arama motoru kullanıyor. İnternetteki milyarlarca web sitesinin arasında arama sonuç listelerinde en ön sırada yer almak için birçok çalışma yapılıyor. Google’a entegre olan 5 milyardan fazla site olduğunu düşünürsek SEO yaptırmak için onlarca sebebiniz oluyor.

Seo yaptırmak için ..
  • Google’da ilk sırada çıkmak mı istiyorsunuz?
  • Firmanız rakipleri ile sıkı bir rekabet içinde mi?
  • Rakipleriniz sıralamada sizden daha mı önde?
  • Sitenizin ziyaretçi sayısını artırmak mı istiyorsunuz?
  • Uygun bir reklam kampanyası mı belirleyeceksiniz?
  • Özgün ve eşsiz içeriklere mi ihtiyacınız var?
  • Kaliteli ve kalıcı mı olmak istiyorsunuz?
  • Gelirlerinizi artırmak mı amacınız?

Bütün bu sorulara cevabınız evet ise SEO yaptırmak için geçerli sebepleriniz var demektir.