0850 303 79 53
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

SIKÇA SORULAN SORULAR

Anasayfa » SIKÇA SORULAN SORULAR
Neden Sizi Tercih Etmeliyiz?
Bizler en iyi referansın memnun müşteriler olduğu ilkesini prensip edinmekteyiz. Bu yüzden kalitemizi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.
Web Sitem Ne Zaman Aktif Olacak?
Sizlerin isteklerine bağlı olmakla birlikte ortalama 1 hafta ile 1 ay aralığında tamamlanmaktadır.
Sitemiz Mobil Uyumludur?
Bir süre önce Google’ın artık mobil uyumlu siteleri ön plana çıkaracağı haberi Google tarafından tüm dünya’ya duyuruldu. Bizlerde yeni yol haritamızı müşterilerimize mobil uyumlu tasarımlar sunacak şekilde düzenledik. Tüm hizmetlerimizde tüm tasarımlarımız %100 mobil ve tablet uyumlu olarak sizlere teslim edilmektedir.
Sunucu barındırması sağlıyor musunuz?
Tatoğlubilişim kendine ait sunucuları bulunmamaktadır.Ancak uzun yıllardır piyasa analizleri neticesinde bir çok kurumsal firma ile çalışma fırsatı yakaladık.Talepleriniz doğrultusunda uygun fiyatlarla en güvenilir ve hızlı sunucularda sitelerinizi barındırabiliriz.
Hizmet Kalitenizi Açıklar mısınız?
Biliyoruz ki referanslarımız bizim en iyi referansımız.Bu yüzden müşterilerimizi memnun etmek adına modern ve şık tema önerilerinde bulunuyoruz.Tüm hizmetlerimiz talepleriniz doğrultusunda %100 memnuniyet hedefli olarak teslim edilmektedir.
Web Siteleriniz Seo Uyumlu mu?
SEO ingilizceden dilimize geçmiş ve açılımı Search Engine Optimization yani arama motoru optimizasyonu anlamına gelmektedir. Bizler Tatoğlubilişim olarak bizden aldığınız hizmet paketi içerisinde Seo hizmetiyle seçerseniz arama motorlarına uyumu %100 olarak sağlayarak kısa sürede üst sıralarda çıkmanıza yardımcı oluyoruz.
Destek Sağlıyormusunuz?
Bizlere hafta içi gün içerisinde 09:00’dan 19:00’a kadar telefon yoluyla ve 7/24 Skype , Mail yoluyla iletişim kurabilirsiniz.
Ödeme Sistemleriniz Nelerdir?
Direkt olarak banka havalesiyle şirket hesabımıza ödeme yapabilir ya da kredi kartınızla ödeme seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.Çalışma sistemimizde ödemeler iş başlangıcında kabul edilmektedir.